آیا میدانید استریت استایل یا همان مد خیابانی به چه معناست؟

اینروزها با گسترش نفوذ شرکتهای پیشرو در عرصه مد ، نمایش مد های زیادی در گوشه گوشه شهر های بزرگ و کوچک اجرا میشود. حتی مزون های کوچک و حدود هم برای جلب نظر مشتری ها اقدام به برگزاری فشن شو میکنند. اما در این میان تمایل به خوشپوشی تقریبا در همه انسانها وجود دارد […]

  • تاریخ انتشار : ۱۳ آبان ۱۳۹۶
  • تعداد نمایش : 229
  • دیدگاه ها : صفر

اینروزها با گسترش نفوذ شرکتهای پیشرو در عرصه مد ، نمایش مد های زیادی در گوشه گوشه شهر های بزرگ و کوچک اجرا میشود.
حتی مزون های کوچک و حدود هم برای جلب نظر مشتری ها اقدام به برگزاری فشن شو میکنند. اما در این میان تمایل به خوشپوشی تقریبا در همه انسانها وجود دارد و همین امر سبب تشکیل شکل جدیدی از مد شده! مد خیابانی (استریت استایل).

بطور کلی به هر فردی که از یک ست و پوشش لباس استفاده میکند که از دل یک شرکت و یا مزون خارج نشده باشد یک استریت استایلر است.

استریت استایل

البته توضیح و مفهوم دقیق و صد در صدی برای این موضوع وجود ندارد اما بطور کلی کسانی که طرح ها و رنگها را به خوبی با یکدیگر ست میکنند و از آنها پوششی منحصربفرد و چشم نواز استخراج میکنند استریت استایلر گویند. در این میان چند سالی است که نشریات فشن در کنار هفته های مد ، برترین استایل های خیابانی و استایلیست ها را هم به نمایش میگذارند. چرا که آنها آنقدر خوب هستند که نشود از آنها چشم پوشی کرده.

در برخی موارد حتی شاهد آن بودیم که استریت استایل ها سر منشا و الهام بخش طراحی افراد و شکرت های بزرگ بوده اند.

با گسترش شبکه های اجتماعی استریت استایل ها نمود بیشتری نیز پیدا کرده اند و بسیار بیشتر از گذشته مورد توجه قرار میگیرند.

نکته مثبت در خصوص این سبک پوشش آن است که شخص هزینه بسیار کمتری صرف خوشپوشی خود میکند. و نسبت به تهیه لباس از برند های معتبر پول کمتری از دست میدهد.

ما همچنین در کشور نیز با رشد قابل توجهی در این زمینه مواجه هستیم ، شما میتوانید عکسهای استریت استایلرهای ایرانی را در این پیج اینستاگرام دنبال کنید.

چند نمونه از بهترین استریت استایل ها

بهترین استریت استایل های اروپا

مد خیابانی

تعریف استریت استایل ، مد خیابانی یعنی چه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دانلود آهنگهای جدید