جدیدترین عکسهای طناز طباطبایی + زندگینامه مختصر

طناز طباطبایی بازیگر سینما و تلویزیون ایران متولد ۲۰ اردیبهشت ۱۳۶۲ در شهر تهران است. جدیدترین عکسهای طناز طباطبایی بازیگر سینما و تلوزیون طناز تحصیلات خود را در مقطع کارشناسی کارگردانی تئاتر به پایان رسانید و شروع کاری خود را از سال ۱۳۸۰ کلید زد. او ابتدا در کلاس های بازیگری هیوا فیلم ثبت نام […]

  • تاریخ انتشار : ۱۴ خرداد ۱۳۹۷
  • تعداد نمایش : 133
  • دیدگاه ها : صفر

طناز طباطبایی بازیگر سینما و تلویزیون ایران متولد ۲۰ اردیبهشت ۱۳۶۲ در شهر تهران است.

جدیدترین عکسهای طناز طباطبایی بازیگر سینما و تلوزیون

طناز تحصیلات خود را در مقطع کارشناسی کارگردانی تئاتر به پایان رسانید و شروع کاری خود را از سال ۱۳۸۰ کلید زد. او ابتدا در کلاس های بازیگری هیوا فیلم ثبت نام بعمل آورد و توانست دوره بازیگری را زیر نظر اساتید اهل فن به پایان برساند.

جدیدترین عکسهای طناز طباطبایی

طناز طباطبایی پس از اتمام دوره هنرجویی توانست برای بازی در مجموعه جوانی در یک ماه اول پس از طی کردن دوره انتخاب شود. اولین فیلم سینمایی وی که با نام خودش نیز در فیلم دیشب باباتو دیدم آیدا به ایفای نقش پرداخت توسط رسول صدر عاملی کارگردانی شد. او علاوه بر بازیگری در عرصه موسیقی و نقاشی هم دست بکار شده و آثاری از خود بنمایش در آورده است.

عکس بی حجاب طناز طباطبایی  بازیگر سینما

طناز طباطبایی در مجموعه تلویزیونی میوه ممنوعه جزو نقش های اصلی بوده و بخوبی توانست توانایی هایش را در عرصه بازیگری روی پرده سینما به نمایش در آورد.

عکس جدید طناز طباطبایی

خانم طباطبایی توانست در سال ۱۳۸۸ جایزهٔ بهترین بازیگر نقش مکمل زن برای فیلم صداها را بدست آورد ، او همچنین یک سال بعد در سال ۱۳۸۹ نیز بطور همزمان برای دو فیلم گزارش یک جشن و فیلم پریناز که توقیف کاری شده بوده اند احضار شد.

طناز طباطبایی

طناز طباطبایی سرانجام توانست نظر منتقدین را نیز به خود جلب کند و در سال ۱۳۹۶ برنده تندیس بهترین بازیگر نقش مکمل زن در یازدهمین دوره جشن منتقدان سینمای ایران برای ایفای نقش در فیلم ویلایی ها را بخود اختصاص دهد.

همسر طناز طباطبایی ، چاقی طناز طباطبایی

برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دانلود آهنگهای جدید