درباره ایوانکا ترامپ ، فرزند رئیس جمهور آمریکا چه میدانید؟

ایوانکا ترامپ تاجر ، مدل و نویسنده آمریکایی ، فرزند نخست دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکاست. او یهودی است و اکنون متاهل و دارای سه فرزند است.

  • تاریخ انتشار : ۱۱ آبان ۱۳۹۶
  • تعداد نمایش : 161
  • دیدگاه ها : صفر

با بزرگترین دختر دونالد ترامپ دیوانه بیشتر آشنا شوید

ایوانکا ترامپ تاجر ، مدل و نویسنده آمریکایی ، فرزند نخست دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکاست.

او پیش از تکیه پدرش بر تخت ریاست جمهوری نیز فردی شناخته شده در جامعه آمریکا بود. چراکه بواسطه ثروت پدرش فعالیت های اجتماعی و اقتصادی گسترده ای داشت. ایوانکا همین حالا هم به عنوان مشاور ویژه پرزیدنت ترامپ در کاخ سفید مشغول کار است و ظاهرا از نفوذ بالایی هم برخوردار است.

ایوانکا ترامپ دختر بزرگ دونالد ترامپ یهودی است

اما اگر بخواهیم گریزی بر زندگی شخصی او بزنیم باید بگوییم که ایوانکا در سال ۲۰۰۹ ازدواج کرده و اکنون مادر سه فرزند است! مادرش ایوانا ترامپ است که سالها پیش از دونالد جدا شده است (همسر اول ترامپ).

او همچنین در سال ۲۰۰۹ دین یهودیت را برای خود انتخاب کرده و عنوان کرده بسیار به این دین معتقد است و احکام دینی را کاملا رعایت میکند.

ایوانکا ترامپ در حال حاضر تاجر ، مدل و نویسنده است و در کنار آن مشاور ویژه پدرش در کاخ سفید هم هست. به علاوه مدیریت بخش بزرگی از تاج و تخت و امپراطوری اقتصادی دونالد ترامپ نیز در اختیار ایوانکا قرار دارد.

شروع فعالیت ایوانکا ترامپ به عنوان مدل

شروع فعالیت ایوانکا ترامپ به عنوان مدل

در نوجوانی و زمانی که حدود ۱۶ سال داشت تصمیم گرفت وارد حرفه مد شود. در آن زمان با موافقیت والدینش و به شرط اینکه آسیبی به درسش نرسد توانست کارش را آغاز کند. در سن ۱۸ سالگی با چندین کمپانی فعال در عرصه مد قرارداد بست و بطور حرفه ای به عنوان مدل فعالیتش را آغاز کرد.
در همان سنین پایین در میان همکارانش به حیله گری معروف بود و حتی جنیفر لوپز نیز با او دچار اختلاف بود و اعلام کرد ایوانکا بخاطر ثروت و نام پدرش توانسته تا اینجا پیش بیاید و استعدادی در این عرصه ندارد.

سوابق دوستی های پیش از ازدواج!

به هر حال ایوانکا همواره از طبقه اجتماعی بالایی برخوردار بوده. او پیش از آنکه در سال ۲۰۰۹ ازدواج کند با افراد نسبتا مشهوری وارد رابطه شده بود اما این روابط چندان طولانی نبود و خیلی زود به مشکل میخورد.

با توجه به سوابق معلوم نیست زندگی خانوادگی او تا کی دوام داشته باشد ، او بارها طوری در مورد کریستین بیل صحبت کرده که انگار عاشق اوست. (بازیگر نقش بتمن)
او همچنین اخیرا به جاستین ترودو (نخست وزیر کانادا) علاقمند شده و در قالب دیدارهای سیاسی چند باری با او ملاقات داشته.

ایوانکا در سال ۲۰۰۸ حامی کلینتون بود

در انتخابات اخیر آمریکا دونالد رقیب هیلاری کلینتون بود و این دو درگیری های با هم داشتند. ایوانکا که دختری جوان و زیبا بود توانست در انتخابات اخیر بخوبی نقش دختر اول آمریکا را بر عهده بگیرید و بر محبوبیت پدرش تاثیر بگذارد. همه اینها در حالی است که در انتخابات سال ۲۰۰۸ ایوانکا در جبهه حریف نقش آفرین بود و حامی بزرگ هیلاری محسوب میشد. هر چند که آن زمان تاثیر کنونی اش را نداشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دانلود آهنگهای جدید