ترامونتانا طلایی ، سوپر اسپرت ۹۰۰ اسبی لوکس با طراحی بینظیر

ترامونتانا یک ابر ماشین قدرتمند و در عین حال لوکس است که از موتور ۹۰۰ اسبی مرسدس بنز استفاده میکند و در آن از چرم و مرغوب و طلا استفاده شده است.

  • تاریخ انتشار : ۲۲ آبان ۱۳۹۶
  • تعداد نمایش : 205
  • دیدگاه ها : صفر

ترامونتانا یک ابر ماشین قدرتمند و در عین حال لوکس است که برای ساخت ادوات مختلف کابین و بدنه آن از طلا و چرم مرغوب استفاده شده است.

این اتومبیل عجیب همانند اغلب سوپر اسپرت هایی که میشناسیم ظرفیت دو نفر را دارد اما دو سرنشین آن همانند هواپیما باید در یک دریف پشت هم بنشینند نه در کنار هم! فضای صندلی عقب نیز کمی نامساعد و تنگ گزارش شده و سرنشین عقب چندان راحت نیست.

tramontana vilner pictures

ترامونتانا ویلنر سوپر ماشین اسپانیایی

برای ساخت ترامونتانا از قطعاتی به رنگ طلا استفاده شده است که برای ارزش نهادن و اشاره به تجملی بودن این شاهکار هنری دارد که البته سفارش اتومبیل با طلا نیز امکانپذیر است که به طبع قیمت آنرا به طور چشمگیر افزایش میدهد.

موتور این اتومبیل را شرکت دایملر ساخته است. (مرسدس بنز)
این موتور ۱۲ سیلندر با حجم ۵۵۰۰ سی سی میتواند نهایتا ۹۰۰ اسب بخار نیز در اختیار راننده قرار دهد. این اتومبیل میتواند ظرف کمتر از ۳ ثانیه از حالت سکون به سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت برسد.

ترامونتانادر نمایشگاه سِما لاس وگاس معرفی شد.

ترامون تانا ویلنر مشکی و طلایی از نمای بالا

ترامونتانا ویلنر را از هر زاویه ای که نگاه کنید چیز جدیدی برای ارائه دارد! چه تنها در اتومبیل که همراه شیشه جلو رو به سمت بالا باز میشود ، چه آن گلگیرهای عجیب و بیرون زده از خودرو ، چه آینه بغل ساختارشکن و…

عکسهای ابر خودرو ترامونتانا

نمای جلو سوپر اسپرت ترامونتانا ویلنر نمای داخلی و کابین ابر ماشین ترامونتانا  درب عجیب راننده ترامونتانا - سوپر ماشینعکس جدید ماشین پوستر ماشین ، ماشین های عجیب و غریب نمای داخلی کابین و فرمان سوپر اسپرت ترامونتانا نمای پشت ترامونتانا ویلنر سوپر ماشین 900 اسب بخاری اتومبیل عجیب سوپر اسپرت ویلنر صندلی چرم سوپر اسپرت اسپانیایی ویلنر موتور مرسدس بنز قدرتمند در سوپر اسپرت ویلنر کابین ترامونتانا ویلنر عکس جدید ماشین های روز ، پوستر اتومبیل ماشین های خفن ،عکس جالب ماشین ،ماشین جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دانلود آهنگهای جدید