خالق پس زمینه معروف ویندوز ایکس پی اینبار با تصاویر زمینه موبایلی

براساس برآوردها، حدود ۱ میلیارد نفر تصویر زمینه ویندوز XP را دیده اند، که این امر بیشترین بازدید از یک عکس در جهان است. در حال حاضر، ۲۱ سال پس از گرفتن این شات زیبا، چارلز اوریر خالق تصویر مذکور قصد دارد “نسل بعدی تصاویر پس زمینه ویندوز” را بگیرد. او گفته مایکروسافت کمک بزرگی […]

  • تاریخ انتشار : ۱ آذر ۱۳۹۶
  • تعداد نمایش : 242
  • دیدگاه ها : صفر

براساس برآوردها، حدود ۱ میلیارد نفر تصویر زمینه ویندوز XP را دیده اند، که این امر بیشترین بازدید از یک عکس در جهان است. در حال حاضر، ۲۱ سال پس از گرفتن این شات زیبا، چارلز اوریر خالق تصویر مذکور قصد دارد “نسل بعدی تصاویر پس زمینه ویندوز” را بگیرد.

او گفته مایکروسافت کمک بزرگی به زندگی اش کرده و او را تبدیل به یک فرد مشهور کرده ، بر این اساس ظاهرا مایکروسافت کار تصویربرداری برای پس زمینه نسل آتی سیستم عامل موبایل خود را به آقای چارلز اوریر سپرده است.

این پروژه با نام “زوایای جدیدی از آمریکا” قرار است مناظر زیبا و شگفت انگیز آمریکا را شکار کند و به پس زمینه تلفن همراه ما بکشاند.

چارلز اوریر عکاس تصویر زمینه ویندوز ایکس پی

چارلز اوریر عکاس تصویر زمینه ویندوز ایکس پی

آقای اوریر که هم اکنون ۷۶ سال سن دارد در سال ۱۹۹۶ در حالی که در راه رفتن به شهری دیگری بود شات معروف ویندوز ایکس پی را در سونوما کالیفرنیا با یک دوربین معمولی گرفت. پس از آن این تصویر در اختیار یک شرکت واسط قرار گرفت و سال ۲۰۰۰ یعنی یک سال پیش از رونمایی از ویندوز ایکس پی ، مایکروسافت نسبت به خرید حق انتشار این تصویر اقدام کرد.

اطلاعات بیشتر از پروژه

تصویر زمینه معروف ویندوز ایکس پی

تصویر زمینه معروف ویندوز ایکس پی

چارلز اوریر عکاس تصویر معروف ویندوز ایکس پی

پس زمینه های موبایلی مناظر آمریکا

پس زمینه از Maroon Bells کلورادو - آمریکا

پس زمینه از Maroon Bells کلورادو – آمریکا

تصویر پس زمینه موبایل صخره های یوتا

تصویر پس زمینه موبایل صخره های یوتا

تصویر پس زمینه موبایل White Pocket (Arizona)

تصویر پس زمینه موبایل White Pocket (Arizona)

برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دانلود آهنگهای جدید